2021'de Windows Defender yeterli midir?

Hocam, ben internette gezinirken siteler güvenli midir değil midir bilmiyorum. Crackli oyun indirmem bütün oyunları steam gibi platformlardan satın alırım. Ancak oyunlar için Türk yama vs indiriyorum. Telefonumu bilgisiyara bağlıyorum. Arkadaşların gönderdiği pdfleri işim dolayısıyla açıyorum. Açıkçası, acaba virüs varmı yokmu düşünmeden  kafamın rahat etmesini istiyorum. Şayet defender yetmezse sistemi kasmayan (zira oyun performansını etkilemesini istemem) önereceğiniz bir antivirüs varmıdır.

onurkutru onurkutru (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows defender virüs silme konusunda iyi değil fakat size bitdefender yazılımını önerebilirim. 6 aylık lisans için aşağıdaki linke e posta adresinizi girebilirsiniz ve kayıt olabilirsiniz.

    https://www.bitdefender.de/media/html/consumer/new/get-your-180-day-trial-opt/index.html

    darkcrak darkcrak (5168)