20TL Windows 10 Pro lisansı alınır mı?

Bir sitede gördüm 20 TL civarında Windows 10 PRO lisansı satıyorlar. Bu lisanslardan satın alsam sorun olur mu, ucuz Windows 10 lisansı kullansam bir sorun yaşar mıyım?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ucuz Windows 10 lisansı alınır ve yüklenebilir. Hele Crackli kullanan kişiler için bunu şiddetle öneririm. 15-20TL için bu risk alınmaz. Ucuz Windows 10 lisansı alıp yükleyebilirsin. Bir sorun da yaşamazsın. Pek çok arkadaşıma önerdim ve kullanıyorlar. Sorun yaşayan şuana kadar görmedim. Sonuçta aldığın lisans geçerli ve yasal bir lisans. Tek farkı bu şekilde satılmasına izin yok. Bu da seni bağlamaz. Satanı bağlar. Alır çatır çatır kullanabilirsin.

    murat murat (12492)