23 Ağustos 2017 Facebook.com Bu siteye ulaşılamıyor sorunu

Türk Telekom ile Chrome üzerinden Facebook.com'a girmek istediğimde

Bu siteye ulaşılamıyor

https://www.facebook.com/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

ERR_FAILED

hatası alıyorum. Hatanın çözümü nedir?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

  • Bende girilebiliyor, 15:50 itibariyle ve Chrome ile birlikte Edge ve IE dahil.. Hepsiylede.. temmuz 6 yıl önce
  • Belki anlık bir durum olduysa :) temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz şuan düzeldi. Yaklaşık 1-2 saat sorun oldu dünya genelinde. Chrome kaynaklı görünüyordu sorun. Yabancı sitelerden teyit ettikten sonra başlığı açtım. murat 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bu sorun basit bir DNS / Çerez sorunu gibi görünüyor. Bilgisayar üzerinden Chrome kullanarak giren kullanıcılar bundan etkileniyor.

Pek çok kullanıcı şuanda Chrome tarayıcı ile Facebook.com'a giremiyor.  Sorunun çözümü için Chrome tarayıcısını sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Veya daha basit bir çözüm ile Gizli Pencere üzerinden Facebook.com'a giriş mümkün.

CTRL + SHIFT ve N tuşlarına aynı anda basın. Bu size yeni bir gizli pencere sunacaktır. Bu gizli pencere üzerinden Facebook.com'a girebilirsiniz.

Yine Firefox ile Facebook'a girmek mümkün. Firefox indir

Google Chrome nasıl sıfırlanır öğrenmek için: Google Chrome sıfırlama Bu geçici bir çözüm sağlıyor. Sorun sonradan tekrar ediyor.

Bu siteye ulaşılamıyor https://www.facebook.com/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir. ERR_FAILED hatası başka servis sağlayıcılarda var mı bilmiyorum ama şuan görünen pek çok kullanıcı bu hatadan etkileniyor.

murat murat (12492)
6 yıl önce cevaplandı

    Ben girebiliyorum @murat?

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Telefondan mı giriyorsun? murat 6 yıl önce
    • @murat hayır bilgisayardan. toprak34 6 yıl önce
    • Demek ki tüm kullanıcılar etkilenmiyor. Şuan pek çok kullanıcıdan bu yönde şikayet var. murat 6 yıl önce