250-300 TL bandında modem tavsiyesi

Daha önce de sormuştum ve router tavsiyesi geldi. Bugün bir tanıdıktan modemini ödünç alıp deneme yaptım ve olumlu sonuç verdi. 250-300 TL arası modem tavsiyesinde bulunabilirseniz çok teşekkür ederim.

rzgr rzgr (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yüksek menzil kapasitesi olan 2 adet modem bulabildim ben fakat iş görebilecek bir modem.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef bütçeyi aşıyor :( rzgr 3 yıl önce
    • @rzgr ekleme yaptım darkcrak 3 yıl önce

    Burada belirttiğim modemi aldım ( ZYXEL ) ve yaklaşık 10 metreden arada 2 yatay duvar var ve telefondan gayet iyi çekiyor. Bakmak istersen Keenetic Omni DSL'e bakabilirsin, gayet iyi bir modem/router.

    hydra hydra (3800)