2500 TL bütçeye kadar alınabilecek en güzel telefon?

2500 TL bütçemiz var, zorlasak 2700 TL'ye anca çıkarız(o da telefona değerse). Bu bütçeye uygun, marka, model fark etmez, en güzel ve parasının hakkını verecek telefon hangisidir? Telefon önerir misiniz?

hogneyayde hogneyayde (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir telefon alırken fiyatına ve çıkış tarihine bakmana gerek yok. Daha önceden bu konu ile ilgili bir konu paylaşmıştım "

    Telefon alırken nelere dikkat etmeliyim?" diye.

    Sana öneteceğim telefonlar:

    UYARI:

    İnternetten telefon alırken , Türkiye garantili olmasına dikkat et! İthalatcı garantili telefonların IMEI numaraları çalına bilir ve IMEI numarası siline bilir (RİSKLİ İŞ)

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • İmei cihaz modeline göre değiştirilebiliyor. kullanici622551 4 yıl önce
    • IMEİ numarası her cihazda farklı ben x telefonunu aldım mesela sende aynısından aldın iki telefonun da IMEI numarası farklı ama ithalatcı garantili olunca telefon muhattabın olan aldığın kişi ve IMEI numaranın çalınması fazla bir de bakmışsın ki telefonun IMEI'si yok. Bazı ithalatcılar yabancı ülkeden alıyorlar ve ülkemize getirip internetden satıyorlar bazı imei ler kaçak yani bu riske girmeye gerek yok. @kullanici622551 darkcrak 4 yıl önce

    Ayrıca Samsung Galaxy A70 Öneririm fiyatı 2800 civarında ama öneririm, Kullandığım güzel telefon.

    infinity infinity (402)