2500 TL'ye kadar telefon önerileri

4 AYA KADAR TELEFON ALACAĞIM FAKAT NEYE GÖRE, HANGİ ÖZELLİKLERİNE GÖRE BAKMALIYIM BİLMİYORUM. FİYAT ARALIĞIM MAXİMUM 2500 TL. ARADIĞIM KRİTERLER KAMERANIN İYİ OLMASI VE BATARYA ÖMRÜNÜN UZUN OLMASI (EN AZINDAN OYUN OYNAMADAN 1 GÜNÜ ÇIKARABİLSİN) BU FİYAT VE KRİTERLERDE ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR TELEFON MARKA VE MODELİ VAR MIDIR?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB Dual Sim

    Telefonun özellikleri

    • Ön (Selfie) Kamerası 24 MP
    • Arkada çift kamera var 12 MP + 5 MP
    • Batarya 3350 mAh
    • Fiyatı 1.569,90 TL

    2. Huawei Mate 20 Lite

    • Arkada çift kamera var 20 MP + 2 MP
    • Ön (Selfie) Kamera 24 MP + 2 MP
    • Batarya 3750 mAh
    • Fiyatı 2.499,00

    darkcrak darkcrak (5158)
    5 yıl önce cevaplandı

    • benim için önemli olan arka kamerası ön kameradan hayatım boyunca selfie çekilmemişim bu yüzden arka kamerası düşük kaldı bana göre veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 hemen güncelliyorum darkcrak 5 yıl önce
    • @veysi2023 Huawei Mate 20 Lite ekledim baka bilirsin darkcrak 5 yıl önce

    Ben direkt Pocophone F1 derim. Hem kamerası, hem bataryası, hem de MIUI avantajıyla 2500 civarlarında alınabilecek en iyi telefon olduğunu düşünüyorum.

    Xiaomi Pocophone F1 özellikleri ve fiyat karşılaştırması

    Bir de kamerasıyla alakalı kısa bir test videosu buldum. İzledim gayet açıklayıcı görünüyor, işine yarayabilir. Buradan izleyebilirsin: Xiaomi Pocophone F1 Camera Test

    omercik omercik (9418)