2500 TL'ye toplanabilecek en iyi sistem

2500 TL civarı parasının hakkını verecek o paraya değecek en iyi sistem önerisi alabilir miyim? Fiyat oynayabilir tabii ki.(2400-2600 vs gibi)

fulla11 fulla11 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teknobiyotik.com sitesinin hazır bilgisayarını inceleyin. İşi bilen kişiler tarafından toplanıyorlar ve fiyat/performans ağırlıklı sistem oluyorlar genelde. Ancak bütçeyi 3000 tl gibi fiyatlara çıkarabilirseniz daha ileriye dönük bir bilgisayar toplayabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • baktım dediğiniz sitelere baya güzeller var fulla11 6 yıl önce