26 Aralık 2016: İnternet Çok Yavaş sorunu

26 Aralık 2016 internetim çok yavaş.

İnternet çok yavaş hiçbir site açılmıyor.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    26 Aralık 2016 itibariyle İnternet hızları aşırı şekilde yavaşladı.Bu yavaşlık kendini her türlü sitede hissettiriyor.Örneğin girilmek istenen siteler bazen çok yavaş yükleniyor, bazen de yüklenmesi kesiliyor ve sayfayı yenilemeden yüklenme gerçekleşmiyor.Bu sorunun Türkiye üzerinde mi yoksa bölgesel mi olduğu tam olarak belli değil.Şuanda internete girilmekte sıkıntılar yaşanıyor.Sıkıntılar belirli bir site ile ilgili olmadığından VPN dahi olsa yavaşlığın devam edeceği anlamına geliyor.

    Sorun Türkiye üzerinde kaynaklanan genel bir yavaşlama olabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)