26 Ocak 2017 Adsense verileri güncellenmiyor sorunu

Yaklaşık 2-3 saattir olan sorundur. Adsense verileri güncellenmiyor, Adsende panelinde sayım yapılmıyor. Sorun neden kaynaklı?

cemphp cemphp (651)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adsense bir kaç saatir güncelleme yapmıyor. Bu genel bir sorun. Bu sorun genelde google güncelleme yaptığında ortaya çıkar.  Adsende panelinde verilerin güncellenmesi durdurulur.

    Adsense kullanıyorsanız panik yapmayın. Bu genel bir sorundur. Gün içinde düzelecektir. Şuan farklı forum ve ortamlarda kişiler aynı sorunu yaşadıklarını paylaşıyorlar.

    cemphp cemphp (651)