2GB ramlı veya daha düşük sistemler için oyun önerileri

Merhaba 2gb ram lı pcim için zaman geçirmem için önerdiğiniz oyunlar varmı yalnız zor olmasın çok çabuk sinirleniyorum.

Neyse öneriliriniz nelerdir?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

  • "2 GB'lık PC" demişsin ama bu cümleni biraz daha açmalısın. 2 GB olan nedir? Ekran kartın mı yoksa RAM mi? Başlığını ve konu içeriğini gerekli şekilde düzenleyebilirsin. omercik 6 yıl önce
  • Ram temmuz2004 6 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Ekran katın onboard ekran kartı olduğu için 128 MB dan yükseğe çıkmaz. o yüzden Ekran kartı 128 MB Destekli oyunlara bakıcağız.

Half Life
Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.3
Quake
Gta San Andreas
Gta vice City
Gta 3

EDİT: Ayrıca CYRI ( Can You Run İt ) sitesindende öğrenebilirsin kullanımı aşağıdaki linkte verilmiştir.

CYRI NASIL KULLANILIR.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce cevaplandı

  • Gta 3 oynamıştım @nvidiagtx önceden oyunu sevmiyip silmiştim sence cs 1 temmuz2004 6 yıl önce
  • Aklıma daha fazla oyun gelirse Editlerim @temmuz2004 nvidiagtx 6 yıl önce
  • Cs 1.6 mi cs 1.3 mü hangisi aralsrındski fsrk neler @nvidiagtx temmuz2004 6 yıl önce
  • cs 1.6 Online oynanan bir oyun dur şu an bende 2 GB ram DDr2 lik pc mde cs 1.6 oynuyorum sıkıntı yok nvidiagtx 6 yıl önce
  • ama tek sıkıntısı serverde 25 30 kişi olunca kasması muhtemelen sende kasmaz senin ramin 2 GB DDR3 1333 Mh Z ? nvidiagtx 6 yıl önce
  • Half Life oynadınmı hiç nvidiagtx 6 yıl önce
  • özele gl @temmuz2004 nvidiagtx 6 yıl önce
  • özelden anlatıyım uzun nvidiagtx 6 yıl önce

Düşük sistemli bilgisayarda oyun için arama motorundan "getpcgame" aratın ve oyunlara bakın. Düşük boyutlu oyunlar mevcut, Sistem gereksinimlerini de belirtiyorlar.

muvel muvel (332)
6 yıl önce cevaplandı

  • @editor @alattin abi siteleri yazmak serbest mi? temmuz2004 6 yıl önce
  • Konuyla ilgisi varsa "link verilmeden" paylaşılabilir. Konu dışıysa (mesela reklam amaçlı) yasaktır. @temmuz2004 omercik 6 yıl önce

Day of Defeat
Call Of Duty 1-2
Day of Defeat: Source
Ricochet
Half Life 1-2
Team Fortress Classic
Battlefield 1942
Left 4 Dead
Counter Strike 1.5
Counter Strike 1.6
Grand Theft Auto: San Andres
Grand Theft Auto: Vice City
Deathmatch Classic
Quake
Age of Empires 1-2
Bunlar düşük sistem isteyen oyunlar.

toprak34 toprak34 (2026)