3.0 USB'de düşük hız alıyorum, nasıl yükseltebilirim?

Taşınabilir SSD'yi laptop'a taktığım zaman bile 70-80 mb hızı çoğu zaman geçmiyor. Mesala 200 oluyor ama sonra hızı düşüyor. USB 3.0 flash bellek takıyorum 40-50 MB hızı geçmiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yani sorun ne olabilir? Nasıl güncellenir?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında 3.0 USB portu var mı? 3.0 portları mavi renkte oluyor.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Evet var. 2 tanesinde de denedim.. jackrudolphgs 3 yıl önce
    • USB belleğinin markası ve modeli nedir? @jackrudolphgs darkcrak 3 yıl önce
    • Sandisk ultra dual 128 gb. Ama benim merak ettiğim şu taşınabilir ssd var 256 gb. Mesalaa 200mb de kopyalama yaparken bi anda 60 70 e düşüyor anlamıyorum jackrudolphgs 3 yıl önce