3.5'' Harddiski Dİzüstü bilgisayara bağlama

3.5'' Harddiski Dİzüstü bilgisayara bağlamak için hangi ürünü almalıyım. Yardımcı olur musunuz? Ben bulamadım.

orhandrdgn orhandrdgn (13)
4 yıl önce sordu

  • 3.5 harddisk mi alcaksın? Kaç TL bütcen var ? darkcrak 4 yıl önce
  • Hayır masaüstü bilgisayarım bozuldu. İçindeki harddiski laptoba dışarıdan bağlamak istiyorum. usb bellek gibi düşünün. bunun için çevirici arıyorum. ne almalıyım? @darkcrak orhandrdgn 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bunun için bir USB 3.5 inç HDD kutusu alman gerekiyor. Burada bir örnek var:

Bu tür bir kutu ile bilgisayarın içinden söktüğün 3.5' HDD'yi laptop'a USB üzerinden bağlayabilirsin. Özellikle USB 3.0 seçtim. Bazı modeller USB 2.0 yavaş olur alırken buna dikkat etmelisin.

Ek:

En ucuz bunu buldum 3.5 SATA USB HARİCİ HARDDİSK HDD KUTUSU 64 TL

hakan hakan (15424)