3.5mm kulaklık jakı, yuvanın içinde kırıldı

Kardeş kurbanı oldum, nasıl yaptığını bilmiyorum. Ucundan 1 santim kadarı kasanın ön tarafındaki yuvanın içende kalmış. Çekme imkanım yok gibi. Bunu nasıl çıkarabilirim?

araz01 araz01 (291)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kasayı açtım jak girişini içeriden ataç ucuyla iteledim arka taraftan çıkardım. İçindeki telleri yamuldu düzelttim geri montaj yaptım. Sıkıntı giderildi, sorunsuz çalışıyor. İlgilenenlere çok teşekkür ederim.

    araz01 araz01 (291)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çözüldü olarak işaretlesen ya neden başlığı sildin [Çözüldü] yazdın ki :) ayrıca senin yaptığın yöntem jak girişine zarar vere bilir bilgine darkcrak 4 yıl önce
    • Böyle yöntem ile yapılmasını tavsiye etmem. hydra 4 yıl önce

    Aklıma birsürü yöntem geliyor ancak senin acemiliğin yüzünden portlara zarar verebilirsin.

    Bu cımbız küçük, telefoncuların kullandığı cımbızlardan belki içine girer çıkarabilirsin. Eğer cımbız da girmezse götür bir bilgisayarcıya yapsın.

    hydra hydra (3800)