3 gün bu videoya uğraştım, 4 gün bu videoya uğraştım Facebook virüsü nasıl silinir?

Merhaba.Bugün tanımadığım bir face kullanıcısı benim face hesabımdaki 6 fotoğrafı birden beğenince meraktan sayfasını açtım ve "3 gün bu videoya uğraştım" ayrıca "4 gün bu videoya uğraştım" paylaşımlarına tıkladım ama açılmadı.Açılmamasına rağmen face hesabıma virüs bulaşır mı?Sayfasındaki paylaşımlardan bu tür başlıklı paylaşımların bilgisayara ve tıklayan face hesaplarına virüs bulaştırdığını sonradan öğrendim.Sanırım virüs face kullanıcısı adına, o farkına varmadan porno içerikli şeyler beğeniyor.Virüsün bulaşıp bulaşmadığını nasıl anlarım?Virüs bulaştı ise ne yapmam gerekir?Teknik konulardan pek anlamadığım için beceremeyeceğimi sanıyorum ama.Teşekkür ederim

ayfd ayfd (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba daha önce bu soru sorulup cevabı da güzel bir şekilde açıklanmış.
    Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak cevaba ulaşabilirsiniz.

    3 gün boyunca bu videoyla uğraştım. Mutlaka izlerseniz çok mutlu edersiniz beni facebook virüsü silme tıklayın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)