3 Kasım 2017 Whatsapp çalışmıyor, mesajlar gitmiyor sorunu

Whatsapp ile mesaj yolluyorum fakat mesajlar gitmiyor. Sorun ne olabilir?

hakan hakan (15424)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    3 Kasım 2017 Whatsapp çalışmıyor, mesajlar gitmiyor sorunu: Neden mesajlar gitmiyor?

    Whatsapp sunucuları dünya genelinde çökmüş durumda bu sebepten Whatsapp çalışmıyor. Bu sebepten sorun sizde değil. Genel bir sorun yaşanıyor.

    Whatsapp sunucuları çöktüğü için şuanda mesajlar karşı tarafa iletilemiyor. Sorunun çözümü için beklemeniz gerekiyor.

    Düzenleme: Şuanda sorun çözülmüş görünüyor. Whatsapp normal sunucuları çalışıyor. Tekrar kontrol edebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)