3 pinli dişi mikrofon için USB çevirici nereden bulabilirim?

3 pinli mikrofonum var. Acaba 3 pini usb'ye dönüştüren kablolardan türkiye'de var mı? Bilenler söyleyebilir mi?

Behringer C1'im var C1U çok pahalı olduğu için almadım :)

bayseftali bayseftali (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aradığınız ürün XLR (Dişi) USB dönüştürücü. Elbette Türkiye'de bulabilirsiniz.

    Şu linkler Türkiye içinde satış yapan yerlere:

    IMC USB Mikrofon Dönüştürücü Çevirici Converter 55TL civarında.

    LogiLink USB Cannon XLR (Dişi) Dönüştürücü Ses Kablosu UA0080

    Ayrıca Çin'den de getirtebilirsiniz, ücretsiz kargo seçeneği var.

    Vaktiniz varsa AliExpress'ten 30TL civarında temin edebilirsiniz AliExpress XLR dişi USB mikrofon dönüştürücü

    murat murat (12492)