3000 - 4500 TL arası laptop tavsiyesi

Bir kaç aya kadar laptop almak niyetindeyim internetten almayı düşünmüyorum sadece teknoloji mağazalarından alınabilecek 3000 - 4500 TL arası bir laptop arıyorum. Alacağım bu dizüstü bilgisayarda orta ayarlarda da olsa GTA 5 rahat oynatsın, pili çabuk bitmeyen, normal kulanımda (internet, dizi, film izlemek vs gibi) kasma donma yapmayan genelde evde kullanılacakbir laptop tavsiye ederseniz sevinirim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    En yüksek 4500TL bütçe iki Teknosa, MediaMarkt, Vatan Bilgiayar gibi teknoloji marketlerden alabileceğin en iki laptop aşağıda. Bu bütçe ile Hepsiburada, n11 gibi onine alışveriş sitelerinden veya monster gibi üretici web sitelerinden çok daha iyi bir laptop alabilirsin. Fakat sen Teknoloji marketlerinden almak istediğin için sadece onları inceledim.

    Teknosa Casper F850.8250-8D50P-S-F Intel® Core i5-8250U 1.60Ghz 8GB 240GB SSD Nvidia MX130 Full HD 15.6" Notebook

    i5 CPU 8GB RAM 240GB SSD - Nvidia GeForce MX130 4400TL (8. nesil i5)

    Vatan Bilgisayar

    DELL INSPIRON 15 3576 CORE İ5 7200U 2.5GHZ-8GB RAM-256SSD-2GB-15.6"W10

    i5 CPU 8GB RAM 256GB SSD - AMD Radeon 520 ekran kartı 4260TL (7. nesil i5)

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba @hakan hocam öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim, Casper'in özellikleri güzel duruyor ama çevremde ve internette gördüğüm kadarıyla pek beğenmiyorlar. İnternette casper pişmanlıktır gibi konular var konuştuğum kişiler hep önceki yıllarda kullanmışlar yada bir kaç yıl önce satın almışlar. Casperın şuanki laptopları hakkında bir bilginiz varmı acaba? lion 5 yıl önce
    • Dell'de aynı @lion darkcrak 5 yıl önce
    • @lion ben de beğendiğimden yazmadım açıkçası. Belirttiğin fiyata istediğin özellikleri sağlayan tek laptop oydu. Teknik özellikler açısından kıyasladım. Elbette ben de DELL gibi bir markayı tercih ederim. hakan 5 yıl önce
    • Öncelikle @hakan hocam yanlış anlaşıldıysam özür dilerim yorumunuzda bana karşı biraz sitem sezdim sanki. Ben gene teşekkür ederim önerileriniz için ben sadece yukarıdaki yorumumda da dediğim gibi çevremde casper almamam konusunda insanların söylemleri oldu ama önceki yıllarda kullanmışlar belki yeni çıkan laptopları sağlam olabilir diyerek size "Casperın şuanki laptopları hakkında bir bilginiz varmı?" diye sormak istedim tabiki bütçeme göre laptop önerdiğinizin farkındayım. lion 5 yıl önce
    • @lion sitem yok, bugün biraz kafam karışık, anlaşamamış olabiliriz. Ben Casper önermem. Çevremde kullanıp da memnun olan yok. Sorun şu ki teknoloji mağazaları az ve sahip oldukları modeller kısıtlı. Ben yine de online mağazalardan alman taraftarıyım hakan 5 yıl önce

    • cevabınız için teşekkürler ama ne yazıkki internetten almayı düşünmüyorum. lion 5 yıl önce

    Bundan 2 sene önce olsa 4500 TL'ye gerçekten çok güzel laptoplar vardı ama teknoloji mağazalarında özellikle, fiyatlar gerçekten uçmuş.

    Uzun araştırmalarım sonucunda bunu şahsen bunu uygun gördüm: Monster Abra A5 V13.1.1 15.6" Oyun Bilgisayarı

    Yukarıda link verilen bilgisayarlar da gayet iyi görünüyor. Tek sıkıntı internetten alman gerekecek.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim ilk önce 3500 tl kadar laptop ararken doğru düzgün bulamayınca 4000 tl kadar bakmaya başladım fazla bir seçenek çıkmayınca bütçemi aşıp 4500 tl kadar çıktım bütçemi fazlasıyla da aştım zaten ama genede önerdiğiniz laptopu listeme kaydettim indirim de yakalayabilirsem değerlendirebilirim.ツ lion 5 yıl önce