3000 TL civarında oyun için laptop tavsiyesi

Arkadaşlar max 3000₺ civarlarında Ets 2,Fifa,Pes, vb oyunları yüksek ayarlarda oynayabilceğim laptop arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

enes7534 enes7534 (13)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun için ve laptop arıyorsan 3000TL bütçe çok düşük.  Bütçeni biraz daha yukarı çekerek şuradaki modellerden birini alabilirsin:

    Monster laptoplar: https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html?opf=p2864,p2899,p2900

    Düşük bütçe ve oyun bilgisayarı için Monster Abra serisi uygun.

    hakan hakan (15409)