3000 TL ye DJ kulaklığı önerisi?

Ben müzik dinlemeyi ve DJ'lik yapmayı seviyorum arada da müzikleri montajlama işlemleri gerçekleştiriyorum fakat normal kulaklıkdan dinlediğimiz müziklerin basları ve ses tonları vs. iyi olmuyor bunlarda benim için çok önemli ama hangi kulaklık bunun için uygun onu bilmiyorum

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sana önerebileceğim bir marka var ve bu konuda çok iyi olduklarınıda söyleye bilirim.

    Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Kulaküstü Kulaklık SK-508234 Basları ve ses kalitesi olarak efsane bir kulaklık diyebilirim çünkü kulaklık bunun için üretiliyor ve bu konuda da başarılılar zaten çoğu DJ ve çoğu Müzik montajcıları bu kulaklığı kullanıyor ayrıca kablosuz ve kablolu olarak da kullana biliyorsun

    Eğer bluetooth kulak içi kulaklıklada dinlemek istiyorsan bu kulaklığı sana önerebilirim fakat Sennheiser Momentum 3 kadar iyi değil.

    Sennheiser 508524 Momentum True Wireless Kulaklık Kulaklık, Siyah

    darkcrak darkcrak (5168)