3000TL'ye kadar alınabilecek en iyi bilgisayar hangisi?

bilgisayar almak istiyorum internette cok arastirdim ama care bulamadim.isletim sistemi  ddrları ekran kartlari ekstra donanimlari vs.. isin icinden cikamadim.ogretmen adayiyim bana basta ofis olmak uzere film izleyecegimhizli kaliteli klavyesi vs gece kullanmaya musait olan(isikli gibi) ekrani hd yada mumkunse fullhd olanhizli ve tamirciye vs mahkum etmeyen bir bilgisayar tavsiyesi ariyorum mesela

http://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-510-intel-core-i7-7500u-2-7ghz-3-5ghz-8gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80sv00f6tx-p-HBV0000036HIG

 bu var aa iyimi kotu mu anlamadim .3000tl limit

neyse sizden bilgisayar tavsiye istiyorum.tesekkurler simdiden

saglikci1985 saglikci1985 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    linkini attığınız ürün isteklerinizi fazlası ile karşılar . Fakat üründe işletim sistemi yok . Satın aldığınızda freedos olarak geliyor . büyük ihtimal ubuntu yüklüyorlar ve bu sizin için bana kalırsa istenmeyen bir durum . O yüzden freedos yazan bilgisayarları almamanızı öneririm. baktığınız bilgisayarın fiyatıda bu yüzden ucuz.Yani o özelliklere göre ucuz . Ben sizin için 2 adet leptop buldum . İstediğiniz performanı alıcağınıza eminim. Bir göz atabilirsiniz.

    Lenovo İdeapad 310-2498TL(TIKLA)

    Asus K556UQ-2799TL(TIKLA)

    Size bir tavsiye vermek isterim. Alıcağınız bilgisayarı google da aratın . Birçok insan o bilgisayar hakkında görüşlerini/sorunlarını/yorumlarını belirtmiştir.Onları okuyun .

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

      peki free doslara orjinal yazilim mi almak lazim  yoksa baska olumsuzluklarda var mi

      saglikci1985 saglikci1985 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • @saglikci1985 freedos larin olumsuz bir ozelligi yok.isletim sistemini kendiniz yukluyorsunuz.legal veya illegal yazilim kurmak size kalmis :) blackheaven 7 yıl önce