32 bit işletim sisteminden 64 bit işletim sistemine neden geçildi?

32 bit işletim sistemi ile 64 bit işlemi arasındaki fark nedir?

tevfikasci tevfikasci (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    64 Bit sürüm 32 bit sürümden daha kalitelidir de.Ben dediğini anlayamadım?

    Bilgisayarın 32 bit iken 64 bit mi oldu?

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

      34 bit ile 64 bit arasındaki fark soruyorum ödev için....

      tevfikasci tevfikasci (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Yeni nesil bilgisayarlar 4 gb ramdan daha fazladır . 32 bit işletim sistemı 4 gb ram e kadar tanır ve destekler . 64 bit işletim sistemi ise 4gb ve daha fazla ram destekleme kapasitesine sahiptir . en önemli bilgilerden biri bence budur .

        blackheaven blackheaven (728)