32-bit Windows kuramama sorunu

Bilgisayarımı 64-bit'ten 32-bit'e çevirmem gerek. Ama USB bellekten açmaya çalıştığımda yükleme bir türlü başlamıyor. 64-bit kurmaya çalışınca USB bellekten kurulum başlıyor fakat 32-bit kurmaya çalışınca başlamıyor.

eray1965 eray1965 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    • bu yöntemle yapmıştım zaten olmuyor. eray1965 6 yıl önce

    Başka bir usbye 64 bit yükleyio bütün alanları silip 32 bitli olan usbyi taksam çözüm olur mu?

    eray1965 eray1965 (11)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Olması lazım, başka bir hatalı ve/vaya yanlış bir durum yoksa.. temmuz 6 yıl önce
    • denedim fakat bios ekranından usbyi seçtiğimde gene başlatmıyor eray1965 6 yıl önce
    • BIOS Ekranından değil, Boot menüden seç ve başlat. Boot menüyü klavyeden açan tuş, PC veya anakart modeline göre değişir. Bilmiyorsan önce bunu araştır ve öğren @eray1965 temmuz 6 yıl önce

    Böyle bir sorun yaşamamanız gerekiyor. Bilgisayarınız ister 64-Bit ister 32-Bit olsun siz yine de kurulum ekranına kadar geleceksinizdir. Ancak kurulamama durumlarında genelde @temmuz hocamın dediği gibi UEFI modu sorun yapabiliyor. Windows 8 ve üstü 32 Bit sürümlerini UEFI Modunda kurabilirsiniz. Siz hangi aşamada kalıyorsunuz tam anlayamadım ? Normalde 32-Bit sistemli bir USB oluşturdunuz ve kurulum ekranına geldiniz ve diskleri bölmede mi sorun yaşıyorsunuz. Yoksa kurulum ekranına kadar gelemiyor musunuz?

    Mümkünse telefon ile resmini çekip kaldığınız yeri atarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)