320 GB Diskimin İçindekileri Nasıl Kurtaracağım?

Şuan elimde 320 GB disk var. 6-7 yıllık. Ama Windows açılmıyor. Bende kıyıya koydum. İçinde silinen, olan ne resimler, videolar falan vardır. Koskoca 7 yıllık disk. İçindeki verileri nasıl kurtarabilirim?

nibal nibal (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Her halde 3.5" disk (desktop) öylemi?

    Başka bir PC'ye ikinci disk olarak bağlayıp içindeki verilere ulaşabilirsin:

    1 Bilgisayara 2 Harddisk Takmak - videolu anlatım (tıkla)

    Uygun bir disk kutusu kullanarak bir PC'ye harici -USB'den- bağlayıp verilerine ulaşabilirsin:

    Harddisk kutulari - N11 (tıkla)

    Veya alttaki linkte yer alan bilgilerden faydalanıp yine verilerine kavuşabilirsin:

    ``Windows Hazırlanıyor, Bilgisayarınızı Kapatmayın`` Problemi (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Harici bir disk olarak başka bir bilgisayara takıp belgelerini alabilirsin veya eğer silindiyse EaseUS Data Recovery programı ile (ki en recoverler arasında en iyisi) belgelerini kurtarabilirsin...

      habib701 habib701 (1)