35.000 TL'ye Kadar 2. El Araba Arıyoruz

Her hangi bir ek istediğimiz özellik yok. 35.000 TL parasını hak edecek ikinci el araba arıyoruz. Sahibinden sitesine bakıyoruz, ama ben pek anlamam bu işlerden.

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Araba alırken şunlara dikkat etmek gerekir

    Kaç parça boyası var

    Değişen parçası varmı

    Hasar kaydı varmı

    Sen ne tür istiyorsun, Sedanmı HatchBack, Doblo

    Birde hangi marka? Honda civic var.

    honda civic 2001 Model arat bulursun birde Ucuz 2010 modeller var arka tamponları falan iyi görüntü veriyor Efsane kasa olarak adlandırılıyor. Tavsiyem Honda Civic arat. Ama keyif senin

    nvidiagtx nvidiagtx (690)