35 TL ye kadar fare önerisi

Merhaba arkadaşlar şuan logitech m150 kablosuz klavye mouse kullanıyorum. Fakat fare aşırı yavaş. Oynadığım oyunlar Pubg ve Cs  Go önerebileceğiniz bir fare var mı?

Not: İzoly X20 + Mouse Pad - 3200DPI aldım.

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Tigoes GM160 - 3200DPI - 6 Buton - RGB - 22.75 TL

Gang GM-02 - 3200DPI - 6 Buton - RGB - 30.00 TL

İzoly X20 + Mouse Pad - 3200DPI - Kırmızı - 7 Buton - 34.90 TL

Not --> Fiyatlar Hepsiburada Üzerinde Böyledir.

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce cevaplandı

  • https://www.hepsiburada.com/everest-mercury-x8-usb-siyah-6d-optik-oyun-mouse-p-HBV000002QTR1 bu mouse nasıl? Başka bir sitede 31 tl ye buldum. ahakan 5 yıl önce
  • @ahakan Ben Everest'e Pek Güvenmiyorum malgibiolan 5 yıl önce
  • @ahakan Çünkü Fiyat Ne Kadar Artarsa Kalite O Kadar Artıyor . Fiyat Ne Kadar Azalırsa Kalite O Kadar Azalıyor. malgibiolan 5 yıl önce

35 Liraya kadar fare önerisi olmaz, ne bulursan onu alırsın veya eskisini kullanmaya devam edersin ( Logitech zaten en iyi markalardandır ).

Başka bir fare ilede veya mevcut (kullanmakta olduğun) farenin pilini değiştirerekte kullanmayı denedinmi? Denemediysen bunlarıda denemelisin.

Birde kablolu bir fare denenebilir.

temmuz temmuz (12505)
5 yıl önce cevaplandı

  • Pili değiştirdim yine aynı. ahakan 5 yıl önce