35 TL'ye kadar mobil faturalı tarife önerileri

Annem ve kardeşimin ortak hattı var, kardeşim en az 5 GB İnternet, annem ise en az 500 dakika konuşma istiyor. Taahhüt bitmiş. İnternet'ten yeni paketleri falan baktım da hepsi yeni gelenler için. Hangisini beğensem, numara taşımaya özel için diyor... Bize en fazla ayda 35 TL'ye bir paket bulur musunuz, onu yapayım?

koxo koxo (1)
5 yıl önce sordu

  • Önceki hattınız ne idi? darkcrak 5 yıl önce
  • Türk Telekom koxo 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Senin bulamadığını biz nasıl bulalım? Yaratacak değiliz :)

Ben de Türk Telekom'un sitesinden baktım ama istediğiniz özelliklerdeki paketler 35 TL'den daha fazla. 35 TL'ye en yakın Profesyonel 2GB Tarifesi diye bir kampanya buldum onun da fiyatı 39 TL ayrıca internet 2GB konuşma ise 1000 dakika

Buradan inceleyebilirsin: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/profesyonel2gbmevcutmusteri.aspx

İstediğin özelliklerde 35 TL'ye paket maalesef yok.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Numaranı Vodafone taşı. Vodafone önerebilirim. Türk Telekomdan geçiş yaptım.

    Vodafone Uyumlu 5 paketi

    • Her yöne 750 dk
    • 5GB internet

    35 TL

    Vodafone Uyumlu 3 paketi

    • Her yöne 750 dk
    • 3GB internet

    Vodafone tarifelerine buradan ulaşabilirsin.

    hakan hakan (15394)