3500 4500 tl arasında cep telefonu tavsiyesi

3500 4500 arasında cep telefonu tavsiyesi alabilir miyim ?

Ekranı ve kamerası güzel olsun bana yeter.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Xiaomi Redmi Note 9s 128 gb fiyat performans telefonu

    2. Huawei P40 lite  kamerası güzel hızlı şarjda destekliyor

    3. Samsung Galaxy A71 kamerasi en iyi olan bu

    3 telefon önerdim beğenmessen yorum lar bölümüne yaz başka telefonlar seçeyim.

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Samsung pek önermiyorum çok sıkıntılı telefonlar. darkcrak 3 yıl önce
    • o yüzden mi amiral gemisi? adils 3 yıl önce
    • :D @darkcrak adils 3 yıl önce
    • Ben telefonun kalitesine bakarım ve ne kadar samsung cihaz kullandıysam veya kullanan gördüysem hepsinin cihazı 2-3 ayda arızalandı veya sıkıntılı ve arızalı telefon geldi. darkcrak 3 yıl önce
    • valla babamın telefon Samsung galaxy s4 2013 den beri hala çalışıyor ama bu yıl iphone ye geçdi adils 3 yıl önce
    • yani bence o telefonlar sağlıklı kullanılmamış dır. adils 3 yıl önce

    1- Mi Note 10 Lite

    Özellikleri:

    • 8 GB - RAM
    • 5260 mAh - Batarya
    • 2.2 GHz - CPU
    • Qualcomm Snapdragon 730G (SM7150-AB) - İşlemci
    • 64 MP - Arka kamera
    • F1.89 - Diyafram
    • Cihaz MIUI 11 ile geliyor yani MIUI 11 kurulu olarak geliyor.

    2- Oppo Reno3

    Özellikleri:

    • 8 GB - RAM
    • 4025 mAh - Batarya
    • 2.2 GHz - CPU
    • MediaTek Helio P90 - İşlemci
    • 48 MP - Arka kamera
    • F1.8 - Diyafram​​​​​​​

    ​​​​​​​3- Xiaomi Redmi Note 9 Pro

    Özellikleri:

    • 6 GB - RAM
    • 5020 mAh - Batarya
    • 2.3 GHz - CPU
    • Qualcomm Snapdragon 720G (SM7125) - İşlemci
    • 64 MP - Arka kamera
    • F1.89 - Diyafram
    • Cihaz MIUI 11 ile geliyor yani MIUI 11 kurulu olarak geliyor.

    Hangi telefonu önerirsin peki?

    Yazdığım telefonların hepsinin kamerası ve ekranı iyi yani 3 telefondan birini alabilirsin fakat Oppoların kameraları daha iyi diye biliyorum fakat diğer yazdığım telefonlarda iyi.

    darkcrak darkcrak (5168)