3500-4500 TL arasında laptop önerisi

Laptop günlük işleri yapabilecek seviyede ve CS:GO gibi oyunları oynatabilecek seviyede olması yeterli olur. Yardımcı olabilir misiniz?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Günlük İşleri yapabilecek laptop bulunur ama CS:GO oynatacak, bırak oynatmasını CS'yi açacak laptop bile bu bütçede bulunmaz. Bulduklarımın hepsi HD Graphics var, CS'yi oynatmada yetersiz, evet açar ama zevk verir mi bilmiyorum, laptop olduğu için içindeki bileşenler de buna göre üretilir çok performans beklenmez, en azından düşük parçalarda. İşin içinde bir de ekran kartsız ve işlemcisi düşük laptop olunca oyunlar oynaanmayacak hâle geliyor. Bulabildiğim sana uygun laptop aşağıdaki. 5000 TL'ye i3  + 8 GB RAM + HD Graphics... Zamanında ( Çok eskiden değil ) 2999 TL'ye Monster Abra alınabiliyordu 1050'li...

    hydra hydra (3800)