360 derece sanal tur

Merhaba değerli uzmanım.net üyeleri gelişen dijital dünyada merak ettiğim bir uygulama var.,360 derece sanal tur yapan programlar var ve bu programlar e katalog yapımı gibi basit bir arayüzle basit bir işlevi var tek yapmak gereken açıları doğru orantılı fotoğraflar çekmek ve bu işlem sonucunda çekilen fotoları doğru sıra ile programa import etmek gerekli bölümlere link vermek gibi işlemler biraz daha kapsamlı bnu yapabileceğim bir program biliyormusunuz çok araştırdım elle tutulur çok fazla bir sonuç elde edemedim konu dahilinde bilgisi olanlar paylaşabilirse çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Örnek çalışma linki: http://www.bilisimfotograf.com/images/sanal-tur/mesutsevinc_HD/tour.html

laboustasarim laboustasarim (693)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Konuyla ilgili pek bilgi sahibi olmamakla birlikte sizin için biraz araştırdım:

    Aşağıdaki programlar 360 derece sanal tur hazırlamak için kullanabileceğiniz güzel programlar.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • ilginize teşekkür ederim hakan bey programları test edeceğim laboustasarim 9 yıl önce