360 security diye bi uygulamayı indirmedim ama kendiliğinden birden telefonuma geçti telefonumu kullanamıyorum

telefona format attım ama hala çıkıyo ve menüye bile giremiyorum

bilgenur bilgenur (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Geçen günlerde PornClup isimli bir virüs herkesin başına bela olmuştu.Format ile de silinmiyordu.Çözüm de uzmanim.net de yayınlanmıştı.Sizde bu çözümü uyguladığınızda sorununuzdan kurtulabilirsiniz.Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çözüme ulaşabilirsiniz.

    PornClup virüsü nasıl temizlenir?

    ismailsarp ismailsarp (6010)