360 Total Security Kaldırma ?

360 Total Security Kaldırma

360 Total Security Nereden Geldi ?

360 Total security Nasıl Gelebilir?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar Öncelikle 360 Total Security Bir Antivirüs Yazılımıdır.

    1. Bilgisayarıma Yüklemedim PEki Nereden geldi ?

    İnternetten beleşe Oyun İndirdiğiniz Zaman Bilgisayarınıza Yüklenir
    Bazı Programları Yüklerken ise 360 Total Security Kurulsunmu  ?diye soru sorar.

    BUNU SİLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ YÖNERGELERİ UYGULAYIN

    1 - İlk Önce Bulunduğu dosyayı Silmeyi çalışın - Eğer Silinmezse Görev Yöneticisinden 360 Total Security i Kapatıp silmeyi deneyi

    2 - ) Eğer Silinmezse ...... Dosya Silinemiyor Diyebilir

    3 - ) Eğer böle Bir Hata Alıyorsanız Unlocker İndirmenizi Tavsiye Ederim LİNKİ : UnlockerINDIR

    4 - ) Unlocker ile 360 TS ( Total Security ) nin Bulundugu yere kurduktan Sonra Sağ tıklayıp Unlocker Diyin

    5 - ) Eylem Yok Yazar Sol Alt Köşede Ona Tıklayıp Sil Seçeneğine tıklayın Ve Tamam Diyin

    6 - ) Şimdi Program Ekle Veya Kaldıra Girelim ( Denetim Masası\Programekleveyakaldır ) 360 total Security i  Kaldirin

    7 - ) Şimdi 360 TS ile ilgili bir şey varmi diye Ara ya Tıklıyoruz ve 360 Yazıyoruz 360 yazdıktan sonra Çıkan Şeyleri Siliyoruz

    İŞLEM BU KADAR

    uzmanim.net dede Aynısı Var Fakat Anlamayanlar için Kolay ve 7 Adımlı Birşey Yapmak isttedim :)

    huseyinking huseyinking (-50)