360 Total Security kaldırma ?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    360 Total Security Kendi yaptıgı  Virüsü pc nize yolluyor kendi temizliyor şimdi - oy yapmayın 3 pc dede tarattirdim ayni virüs cikti :D

    Bende araştirdim Bu program güvenilir deil

    360 Total Security Kaldırma ;

    1- ) ilk önce IQBit indirmeniz gerekli : gezginler.netindir/iobit-uninstaller.html     İndirip Kurun 360 total security i silin silinmezse

    Adimlari uygulayın

    2 - ) Unlocker İndiriyoruz  http://www.tamindir.com/unlocker/    indirdikten sonra programı kuruyoruz kurduktan sonra 360 Total security'in kurlu oldugu yeri seçip Eylemler kısmından sil seçeneğini işaretliyoruz ve klasörü siliyoruz

    3- ) CCleaner indiriyoruz Temizlik aracıdır  http://www.gezginler.net/indir/ccleaner.html

    indiriyoruz indirdikten sonra kurun kurduktan sonra Temizleyin geri dönüşüm kutusunu

    4- ) şimdi Denetim masasından siliyoruz silinmezse IQBit ile silicez

    İŞLEM BU KADARDIR :) TEŞEKKÜRLER

    huseyinking huseyinking (-50)