360 total security nasıl kaldırılır?

360 total security nasıl kaldırılır? 360 total security programını kaldırmalı mıyım?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    360 total security nedir? 360 total security  nasıl kaldırılır? 360 total security güvenilir mi?

    360 total security, Qihoo 360 adlı Çin menşeli bir firmaya ait güvenlik, antivirüs yazılımıdır. 360 total security ücretsiz bir programdır.

    Virüs tarama, disk temizleme, sistem bakımı, hızlandırma, virüs koruma gibi özellikleri vardır.

    360 total security PC, Android ve MAC sürümleri mevcuttur.

    Bilgisayarıma 360 total security nereden geldi, ben kurmadım?

    360 total security YAC (Yet Another Cleaner) gibi bir strateji ile bazı ücretsiz programların içinde gömülü olarak gelir.  Siz ücretsiz bir oyun veya başka bir program indirdiğinizde bilgisayarınıza kurulur.

    Aslında kurulum sırasında size küçük puntolar ile 360 total security programında yükleneceği gösterilir. Fakat kullanıcının dikkatsizliğinden yararlanılarak bilgisayara kurulur.

    Siz bilgisayarı yeniden başlattığınızda birden karşınıza 360 total security gelebilir.

    Görünüm olarak ve fonksiyonellik olarak neredeyse YAC programı ile birbirlerine çok benziyorlar. Zira incelerken acaba aynı şirketin bir ürünü mü diye düşünmedim değil.

    360 total security güvenilir mi?

    360 total security kurulum ve yayılma stratejisi olarak benim pek sevmediğim tarzda bir program. Ücretsiz programlar içinde gömülü olarak gelerek kullanıcı dikkatsizliğinden faydalanarak sisteme kurulması negatif bir durum.

    Fakat Qihoo 360 şirketi Çin'de lider teknoloji şirketlerinden birtanesi. Virustotal gibi sitelerde Qihoo 360 antivirüs uygulamasınından faydalanıyorlar. Eğer bir antivirüs programınız yoksa 360 total security  kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir antivirüs çözümü. Android, PC, MAC gibi farklı platformlard çalışabiliyor.

    Kurulum dosyası 30MB civarında. Çalışması ve bellek kullanımı oldukça iyi. Az bellek kullanıyor ve oldukça hızlı çalışıyor.

    Bellekte aktif çalışan dosyası QHActiveDefense.exe dosyası.

    Beğendiğim bir özelliği, işletim sistemini tarıyor. Örneğin siz Windows 7 veya Windows 8 kullanıyorsanız işletim sisteminizi tarıyor ve size gerekli, eksik güvenlik güncelleştirmelerinin listesini getiriyor.

    360 total security nedir

    360 total security  nasıl kaldırılır?

    360 total security nereden nasıl yüklendi bilmiyor ve kaldırmak istiyorsanız

    360 total security programını kaldırmak isterseniz kaldırma işlemi oldukça kolaydır.

    360 total security  kaldırma Windows 7 üzerinden anlatılmıştır, Windows 8 içinde benzer adımları uygulayabilirsiniz.

    Windows 8 'de Başlangıç Ekranına doğrudan Denetim Masası yazarak denetim masasını bulabilirsiniz.

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    • Yüklü programlarda  360 total security uygulamasını sağ tuşla tıklayın ve ardından kaldırı tıklayın.
      Mobogenie   nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

    360 total security  kaldırma yukarıda anlatıldığı gibi programlardan yapılabilir. 360 total security  eğer antivirüs programınız yoksa kullanabileceğiniz bir antivirüs programı.

    Fakat 360 total security yayılma politikasını gözden geçirmeli. Bu tür gömülü olarak başka programların içinde yüklenme stratejisi Potansiyel olarak istenmeyen programlara ait bir yayılma şekli. Açıkcası bu şekile kurulan programlar kullanıcılar tarafında pek sevilmiyor.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhaba abi ben YAC'ı indirdim ama sonra bendede YAC'ı silip 360 total secrutiry'i yükledi sonra Program Kaldır yerinden Sildim Ama Program Dosyaları'nın içinde 360 diye bir dosya var silinmiyor yardım eder misniz lütfen :)​

      badartz badartz (1)