360 Total Security (sürüm 2018 ) nasıl kaldırılır?

360 Total Security programı bilgisayardan nasıl kaldırılır?

360 Total Security version 10.2 bilgisayardan nasıl kaldırılır?

hakan hakan (15424)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    360 Total Security (Version 2018) bilgisayardan nasıl kaldırılır?

    360 Total Security bir antivirüs, güvenlik programıdır.  360 Total Security için virüs temizleme, sistem temizliği, bilgisayar hızlandırma gibi araçlar sunar.

    Eğer bilgisayarınıza 360 Total Security bir şekilde yüklendiyse ve bunu siz yüklemediyseniz bu başka bir programın içinde gelmiş olabilir. 360 Total Security programı dağıtım olarak bundle denilen yöntemi çok fazla kullanmaktadır. Bundle yönteminde, siz örneğin bir oyun yüklerken bir yandan da 360 Total Security  gibi programlar bilgisayarınıza yüklenir.

    Genelde kurulum sırasında küçük puntolar ile yüklenecek program size gösterilir. Fakat bunu pek çok kullanıcı fark etmez.

    360 Total Security - 2018 kaldırma adımları:

    360 Total Security programını kaldırmak çok kolaydır. Fakat kaldırma aşamasında, bazı ingilizce ifadeler ve bunların yerleri kafa karıştırıcı olabiliyor.

    1. Denetim Masasından Program Ekle kaldır bölümüne gidin.
    2. Burada 360 Total Security programını bulun ve kaldır'ı seçin.
    3. İlk Kaldırma ekranında  Continue to Uninstall seçeneğini tıklayın.
      360 security kaldırma resimli anlatım adım 1
    4. Daha sonraki 360 total security kaldırma adımında yine Continue to Uninstall  seçin. Bu seçenekler ekranın sol alt köşesinde küçük harfler ile yazılır.
      360 total security kaldırma resimli anlatım adım 2
    5. 360 Total Security kaldırma  5. adımda Delete files in... seçeneklerini işaretleyin ve Next butonuna basın.
      360 total security kaldırma resimli anlatım adım 4
    6. Artık 360 total security kaldırma son adımdasınız.  Do you want to remove 360 Total Security permanantly? sorusuna Yes ile cevap verip, 360 total security yazılımını bilgisayardan kalıcı olarak silin.
      360 total security kaldırma resimli anlatım adım 5

    Bu işlemden sonra 360 Total Security bilgisayardan kalıcı olarak kaldırılacaktır. Bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.  Daha önceden karantinaya alınan dosyalar da kaldırma işleminden sonra kalıcı olarak silinecektir.

    hakan hakan (15424)