365haberler virüsü nasıl kaldırılır?

Sistematik olarak belirli bir günde geri geliyor.

Anti malwarebytes, çeşitli virüs programları kullandım ama düzelmedi. Regeditte de bulunuyor ki buraya girdi eminim. Siliniyor fakat geri geliyor. Bıktım. Artık format atmayacağım. Fortmatsız çözüm bilenlerden yardım bekliyorum. Mouse lag giderici regedit kullandım fakat dosyalar artık yok bu yüzden isimlerine bakıp silemiyorum. Regeditte 365 ya da w8 diye aratınca artık ortayada çıkmıyor. Chrome uzantısından siliyorum ve diğer işlemleri uyguluyorum yinede geri gelmeyi başarıyor.

Yardımcı olacak arkadaşlara saygılar.

klkmlk9998 klkmlk9998 (71)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin tarama yaptırın olması gerekir yinemi olmadı elle kaldırmak gereklidir olmaz ise yine yazın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Değerli yorumunuz için teşekkürler. Bende silmeye uğraşıyordum. Kaynağını bir siteden buldum.

      Buyrun; Regedite girin ve HKLM\SOFTWARE\Google\Chrome\Extensions\nfengeggddojhakldhlpjdlddgkkjkdd (sondaki karışık harfler sizde de farklı olabilir bende farklıydı.)

      Şuanlık gitti. Geri gelirse sizin yöntemi uygulayacağım. Yine gelirse bilgilendiririm belki başkalarınada yarar sağlar.

      İyi geceler.

      klkmlk9998 klkmlk9998 (71)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Maalesef geri geldi, resmen kurtulamıyorum. Önerinizi ''Hitman Pro'' adlı programı deneyeceğim. Bakalım, bir kaç güne yazarım ve olursa çözüm olarak kabul ederim zaten. :/ klkmlk9998 0 saniye önce klkmlk9998 7 yıl önce
      • Sorun hala devam ediyor, Hitman tool pro, Anti virüs programları, Malware tarayıcılar, hiç biri işe yaramadı. klkmlk9998 7 yıl önce