3d Active/Passive gözlük, hangisini Laptopumda kullanabilirim?

Acer marka laptopumda 3d ekran kartı desteği olduğu yazıyor.

3d filimleri hangi gözlükle nasıl izleyebilirim

muvel muvel (332)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    3D Ekran Kartı desteği demek, 3D destekli oyunları oynayabilmektir. Eğer 3D destekliyorsa ekran kartın, Fortnite, PUBG gibi 3D oyunları oynayabilmen ( Tabi üst düzey bir sisteme sahip olmak gerekiyor ), Eğer 3D desteklemiyorsa, Fortnite, PUBG gibi 3D oyunları oynayamazsın demektir. 3D ekran kartı desteği diyince aklına herhalde "Bilgisayardan 3D video/film izlerim" düşüncesi oluştu. Eğer 3D Film izlemek istiyorsan, 120Hz bir monitör'e sahip olman ve Nvidia 3D Vision'a sahip olman gerekir ve en önemlisi Nvidia'nın "Nvidia 3D Vision Wireless Glasses Kit" 'i satın almanız gerekli fakat bu ürün eski olduğu üçün satışta maalesef bulunamamkta.

    hydra hydra (3800)