3D Nesneler nasıl silinir?

Windows 10 bu bilgisayar altında 3D Nesneler diye bir klasör var. Bu bilgisayar altından 3D Nesneleri nasıl kaldırırım? 3D Nesneler nedir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Hızlı Erişimdeki 3D Nesneleri silmek için kayıt defterini kullanabilirsin.

    Windows 10 Hızlı Erişimdeki 3D Nesneleri silme

    1. Windows ve R tuşlarına bas.
    2. Daha sonra çalıştır penceresine regedit yaz ve enter tuşuna bas.
    3. Kayıt defterinde şu yolu izle:
      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace

      Burada  {0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A} değerini bul. Sağ tuşla tıkla ve sil seçeneğini seç

    4. Windows 10 64 bit kullanıyorsan ayrıca şu yolu izle
      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace

      Burada da şu değeri bul ve sil{0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A}

    Kayıt defterinden çıktığında ve Bilgisayarıma yeniden girdiğinde artık 3D Nesneler olmayacak.

    hakan hakan (15424)