3utools işe yaramıyor

Bu programı indirme sebebim, artık desteklenmeyen, güncelleme gelmeyen bir cihaz kullanmamla ilgili...

Kullanmak istediğim uygulamalar eski sürüm iOS'ları desteklemiyor. Uygulama güncellemeleri ile destek kesilmiş.

İlk denememde başırılı oldu indirme, Adobe Photoshop Mix'i indirdim. Adobe'nin başka uygulamalarını indirmeyi deniyorum başırılı olmuyor. Bu "cihazla uyumlu değil" diyor. Kısaca söylemek gerekirse, ne yapmalıyım? Nasıl kullanacağım bu programı? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    3utools ile indirdiğin her uygulamayı ipad'e kurabilirsin demek değil. Bazı uygulamalar gerçekten çalışmak için üst sürüm ios''a gereksinim duyar. Bunun sebebi o uygulamanın doğru çalışması için gerekli bazı özellikler sadece üst sürüm IOS'da olmasıdır.

    Cihazla uyumlu değil hatası aldığında da bu donanım ya da işletim sistemi olarak kurmak istediğin uygulama seninkiler ile uyumsuz demek. Sonuç olarak bu istediğin şeyin tam bir çözümü yok. Olması da mümkün değil.

    murat murat (12492)