3Utools programını kullanmak güvenli mi?

Ben 3Utools programını kullanarak iOS 10 ve üstü uygulamaların eski sürümlerini iOS 9.5'e yüklemek istiyorum. iTunes'ın eski sürümlerini kullanarak bu işlemi yapacaktım. Ama 3Utools adlı programla karşılaştım. Sizce kullanmak güvenli mi? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     3Utools Apple telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş oldukça kullanışlı bir telefon yönetim programıdır.  3Utools güvenilir bir programdır. Gönül rahatlığıyla yükleyip kullanabilirsin.

    murat murat (12492)