4-5 ay önce silinen Whatsapp mesajları nasıl geri getirilir?

4-5 ay önce whatsapp konuşmasında bu mesajı sil diyerek sildiğim mesajı(mesaj bir fotoğraftı) geri getirmek istiyorum. İphone6 kullanıyorum. Herhangi bir icloud veya whatsapp yedeklemem yok. Şimdiden teşekkürler cevap bekliyorum çok önemli

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir yedeğiniz yoksa bu mesajları geri getiremezsiniz. Profesyonel veri kurtarma merkezlerinden destek alabilirsiniz. Belki veri kurtarma cihazları ile verilerinize ulaşılabilir.

    murat murat (12492)