4-5 bin TL arası oyuncu laptop önerisi

4 bin ila 5bin arası oyuncu diz üstü bilgisayar önerisi

metehanyetgiin metehanyetgiin (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başlık Windows 10 Pro, açıklama 4 - 5K oyuncu dizüstü. Bu fiyat bandında oyuncu dizüstü bilgisayarı yok. Ya masaüstü alacaksın, ya da bütçeni 7K'ya çıkaracaksın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    Dolar arttı ve gümrük vergisi vs. de arttığı için maalum bilgisayar fiyatlarıda sürekli artıyor ve oyuncu bilgisayarlarıda uçuk fiyatlara çıkıyor yani 7bin ile 9 bin TL arası bir bütcen olursa daha iyi bilgisayarlar alabilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)