4 ay önce sildiğim whatsapp mesajlarımı geri getirmek istiyorum.

Android telefonlarda whatsaap uygulamasını kaldırıp tekrar yüklediğimizde en son mevcut mesajlar mı geri geliyor? Yoksa 4 ay önce sildiğim mesajlar da geri geliyor mu?

gezi gezi (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp en son 7 günlük yedeklemeleri saklar. Yani en fazla 7 günlük mesajlarınız WhatsApp yüklendiğinde karşınıza gelir.

    4 ay önce silinmiş WhatsApp mesajlarını geri getiremezsiniz. Silinen dosyaları geri getirme yazılımı da işe yaramaz çünkü veritabanı dosyasının içnde saklanıyor ve sürekli bu dosyanın üzerine yazılıyor. Bu sebepten bu mesajları geri alamazsınız.

    murat murat (12492)