4 GB RAM belleğe sahip bilgisayarın 'Bilgisayarınızda Bellek Azaldı' demesi normal mi?

Grundig GNB 1565 A1 i3 bilgisayar kullanıyorum. Bazenleri 'Bilgisayarınızda Bellek Azaldı' diyor. Bu normal mi, normal değil mi?

Not:Bu arada sistemim Windows 8.1'den yükseltmeli Windows 10.

bilisimuzmani bilisimuzmani (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    birkeresinde benimde başıma gelmişdi https://www.youtube.com/watch?v=YZWeQS8k8wU  buradan halletmiştim sanırım. bendede şuan youtube da viedoları açmıyor onu çözmeye çalışıyorum

    stemple stemple (1)