4 Kasım 2016 Twitter açılmıyor sorunu

Twitter açılmıyor.Twitter'a giremiyorum. Sorunun sebebi ne olabilir?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4 Kasım 2016 Twitter açılmıyor sorununun sebebi nedir?

    Şuan ülke genelindeTwitter'a giriş sorunu yaşanıyor. Twitter global sunucularında bir sorun görünmüyor. Bu sorunun sadece Türkiye'de yaşandığı anlamına geliyor.

    Sorunun TİB kaynaklı bir engellemeden kaynaklandığı düşünülüyor.

    Twitter kullanıcıları şuan için sorunun düzelmesi için sadece bekleyebilir veya VPN yazılımlarından bu konuda destek alabilirler. VPN yazılımları girmek istediğiniz site ile sizin aranızda bir bağlantı oluşturarak tm trafiği bu kanal üzerinden gerçekleştirir.

    Mobil ve bilgisayarda kullanabileceğiniz VPN programları

    Kullanabileceğiniz ücretsiz VPN uygulamaları:

    CyberGhost VPN nedir, Nasıl Kullanılır ? CyberGhost 6 sürümü nasıl kullanılır?

    ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

    Psiphon nedir, nasıl kullanılır?

    TunnelBear nedir, nasıl kullanılır?

    Yukarıdakiler ilginizi çekmezse daha fazla VPN programı için şu linke bakabilirsiniz: VPN programları

    Bu programları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Hepsinin farklı limitleri var (eğer ücretsiz kullanacaksanız)

    hakan hakan (15424)