4 Kasım 2016 WhatsApp mesajlar gitmiyor sorunu

WhatsApp mesajlarım gitmiyor. Sorunun sebebi nedir?

hakan hakan (15409)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4 Kasım 2016 WhatsApp mesajlar gitmiyor sorunu. Sorun neden kaynaklanıyor?

    Şuan ülke genelinde WhatsApp üzerinde genel bir sorun yaşanıyor. WhatsApp global sunucularında bir sorun görünmüyor. Bu sorunun sadece türkiye'de yaşandığı anlamına geliyor.

    Sorunun TİB kaynaklı bir engellemeden kaynaklandığı düşünülüyor. WhatsApp kullanıcıları şuan için sorunun düzelmesi için sadece bekleyebilir veya VPN yazılımlarından bu konuda destek alabilirler.

    CyberGhost VPN nedir, Nasıl Kullanılır ? CyberGhost 6 sürümü nasıl kullanılır?

    ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

    hakan hakan (15409)