4 Kasım 2016 Youtube video açılmıyor sorunu

Youtube  açılmıyor.Youtube 'a giremiyorum. Youtube videoları açılmıyor. Sorunun sebebi ne olabilir?

hakan hakan (15394)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4 Kasım 2016 Youtube açılmıyor sorununun sebebi nedir?

    Şuan ülke genelindeYoutube'a giriş sorunu yaşanıyor. Youtube global sunucularında bir sorun görünmüyor. Bu sorunun sadece Türkiye'de yaşandığı anlamına geliyor.a

    Sorunun TİB kaynaklı bir engellemeden kaynaklandığı düşünülüyor.

    Youtube kullanıcıları şuan için sorunun düzelmesi için sadece bekleyebilir veya VPN yazılımlarından bu konuda destek alabilirler. Telefon ya da bilgisayara kullanabileceğiniz ücretsiz VPN yazılımlarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu programlar telefonunuz, bilgisayarınız ile girmek istediğiniz site veya uygulama arasında bir bağlantı oluşturuyor ve güvenli girişe olanak sağlıyorlar.  VPN programı ile Youtube videolarını izlemek mümkün oluyor.

    Kullanabileceğiniz ücretsiz VPN uygulamaları:

    Tüm VPN uygulamaları:  Ücretsiz VPN programları (bu link sürekli güncellemkte ve yeni test edilen VPN programları eklenmekte)

    CyberGhost VPN nedir, Nasıl Kullanılır ? CyberGhost 6 sürümü nasıl kullanılır?

    ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

    Psiphon nedir, nasıl kullanılır?

    TunnelBear nedir, nasıl kullanılır?

    Yukarıdakilerdan faha farklı bir VPN programı arıyorsanız şu linke bakabilirsiniz: VPN programları

    Bu programları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Hepsinin farklı limitleri var (eğer ücretsiz kullanacaksanız)

    hakan hakan (15394)