4 Mart 2017 Vodafone 503 Service Unavailable hatasının çözümü nedir?

Vodafone 503 Service Unavailable hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vodafone 503 Service Unavailable hatasının çözümü nedir?

    Eğer Vodafone kullanıyorsanız ve bir kaç gündür 503 Service Unavailable  hatası alıyorsanız sorun sizde değil Vodafone'da.

    Daha önce bu hata ile ilgili detaylı bir çözüm paylaşmıştım: 503 Service Unavailable hatası

    Vodafone ile yapılan görüşmelerde  ve kullanıcılarımızdan gelen bildirimlerde sorunun vodafone kaynaklı olduğunu onayladık. Sorun genel olarak HTTP ile başlayan sitelere girmek istediğinizde 503 Service Unavailable hatası karşınıza geliyor.

    Fakat girmek istediğiniz site HTTPS yani güvenli bağlantı gerektiriyorsa bu sitelere girebiliyorsunuz. Örneğin https://uzmanim.net sitesi gibi.

    Sorunu çözümü için ADSL Modeminizi kapatın ve yeniden açın.  Sorun düzelmiş olacaktır. Fakat sorun devam ederse Vodafone destek hattını ( 0850 542 0542) aramanız gerekecektir.

    alattin alattin (16999)