4 saat önce oynadığım oyunun şimdi hiç açmaması

State of Decay diye bir oyun vardı indirdim ve sorunsuz şekilde oynadım sonra bilgisayarı kapattım daha sonra açtığımda oyuna girdim ve oyuna tam girecek iken küçük bir grafik belirmesi oluyor ve siyah ekran çıkıyor alt köşede ise  görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti diyor acaba sistemim mi kaldırmıyor yada ekran kartım mı arızalandı hiçbir fikrim yok teori ve düşüncelerinizi yardımlarınızı bekliyorum çok teşekür ederim

Buda sistem özelliklerim:

Ekran kartı : Atı 6570 hd series 2048 mb paylaşımlı (3828 mb) toplam

İşelmci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHZ (2gpu) 2.6 GHZ

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemini 4 saat geriye alırsan problemin düzelir (Problem öncesi bir geri yükleme noktasına dönülür ve gerekiyorsa oyun yeniden yüklenir):

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sonrada virüs ve zararlılar taraması yaparsın:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sistem geri yükleme ile sorun düzelir ( %70 ihtimalle ) Muhtemelen oyunu açtıktan sonra sistemde Zararlı/istenmeyen yazılımlar girmiştir ( girdiyse nasıl girdiğini düşünemiyorum ).

      Sistem Geri yükleme nasıl yapılır?

      Sistemin oyun için idare edecek bir sistem,

      nvidiagtx nvidiagtx (690)