40 TL orijinal Windows 10 iyi midir?

1)40₺ Orjinal Windows 10 sizce iyi midir?

2)Bilgisayarcı Bilgisayara bir şeyler yüklemiş midir format atarken? Sıfırlasam format gibi bilgisayara zarar verir mi?

birhanbirtane birhanbirtane (8)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Orijinal Windows 40 TL iyi fiyat. Zaten OEM lisanslar çeşitli sitelerde bu fiyata satılıyor.

    Format bilgisayara zarar vermez. Bilgisayarcın bir şeyler yüklemiş mi bunu program ekle kaldır bölümünden görebilirsin. Dilersen sıfırlayabilirsin de. Sıfırladığında yüklü olan yazılımlar silinir. Bir zararı olmaz.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bir şeyler yüklemiş mi derken Casus yazılımlardan bahsettim. birhanbirtane 4 yıl önce
    • @birhanbirtane casus yazılım yüklemişmidir bilemem tabi. Fakat bilgisayarı sıfırlarsan sorun kalmaz. hakan 4 yıl önce

    @hakan hocama ek olarak şunu belirtmek isterim;

    40 TL Windows 10 fiyatı gayet güzel görünüyor. Çoğu sitede bundan aşağı fiyatlarda bile satanlar mevcut. Bilgisayarcı size Windows 10 ürün anahtarının Key bilgisini verdi mi? Key bilgisini bir şekilde elde etmeden bilgisayara temiz kurulum yapmanız durumunda kurulum sonrasında etkinleştirme ile ilgili sıkıntı yaşamayın diye belirtmek istedim.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hayır vermedi. Almak Fazla önemliyse isteyebilirim birhanbirtane 4 yıl önce
    • @birhanbirtane anladığım kadarıyla size bilgisayarcı key girilmiş halde hazır olarak verdi. Bu şekilde bir durum varsa girdiği key bilgilerini de size vermiş olması gerekirdi. Ayrıca siz de bir ücret karşılığında bir yazılım satın aldığınızda yazılıma ait bazı bilgileri istemeniz gerekirdi. Bu bilgileri bilgisayarcınızdan isteyerek format durumunda durumun nasıl olacağını sorabilirsiniz. ismailsarp 4 yıl önce