4000 - 5000 TL bütçe arası laptop tavsiyesi - Mart 2020

Uzaktan eğitimin yapıldığı siteye girince bile kasan donan bir laptopa sahibim. Ondan mütevellit yeni laptop almak istiyorum. Almışken Nba2k oyunları fifa oyunları ets gibi simülasyon oyunlarını oynayabileceğim tarzda bir alet almak istiyorum  iaKendiliğinden windows yüklü olarak gelse benim açımdan çok rahat okur. Bütçem 4000-5000 civarı. Yardımcı olursanız sevinirim

kullanici487243 kullanici487243 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    5000 TL ye 3 tane oyuncu bilgisayarı var internetde benim gördüğüm kadarıyla fakat hp bilgisayarı bana özellikleri iyi gelmedi fakat sana 3 tane bilgisayar önerecem sana birinin bütceni senin bütceni biraz aşa bilir.

    darkcrak darkcrak (5168)